קהל יעד

דורשי השירותים שאנו מציעים מגיעים מכל שכבות הגילאים: החל בסטודנטים צעירים הלומדים תואר ראשון וכלה בסטודנטים מבוגרים, בעלי משפחות המשלימים תארים מתקדמים

האקדמיה שמה לעצמה למטרה לעזור לכל אותם הסטודנטים הלומדים ל-M.A ול-B.A ולא מספיקים לעמוד בכל מטלות הקורסים. חלקם בעלי משפחות, העובדים במקביל בעבודתם ואינם יכולים להכין את כל מטלות הקורס. לא כל הסטודנטים בקיאים בכללי הכתיבה האקדמית, ואינם מכירים את כל שיטות חיפוש החומרים הנהוגות באקדמיה.

סטודנטים בכל שכבות הגיל: צעירים ומבוגרים כאחד

5

הדרישה לסיוע בנושא כתיבת עבודות סמינריוניות היא דרישה שאיננה נוגעת רק לסטודנטים המבוגרים, אם כי אצלם היא לרוב נפוצה יותר. גם סטודנטים הצעירים נהנים משירותי כתיבת עבודות סמינריוניות, כתיבת ממ"נים, סיכומי מאמרים ועוד. יתרונם בא לידי ביטוי בכך שהם כבר נמצאים בתוך האוניברסיטה, לרוב מחזיקים בידם את החומרים ויודעים בדיוק כיצד אמורה העבודה להראות.

השירותים שמציעה האקדמיה אינם נוגעים רק לסיוע בכתיבת עבודות סמינריוניות, אלא מקיפים את כל החיים האקדמיים של הסטודנט באוניברסיטה. אנו מציעים גם תרגום מאמרים, תמצות מאמרים, כתיבת הצעות מחקר וסיכומי שיעורים וליווי רצוף לכל אורך הקורס. אנו נפגשים עם הסטודנט, שומעים ממנו את צרכיו ומתאימים עבורו ליווי ייחודי. לעיתים הוא מסתפק בסיוע בהכנת עבודה סמינריונית אולם לעיתים הוא מקבל גם ליווי צמוד לכל אורך השנה.

האקדמיה מציעה: ליווי לכל אורך השנה

ליווי לכל אורך השנה מתאים בעיקר לסטודנטים מבוגרים, המעוניינים להרשם לתואר אקדמי בכדי לשפר את ציונם, אולם חוששים מהחיים באוניברסיטה. להם אנו מציעים מסלול ליווי מיוחד, הכולל פגישות חודשיות בבית הלקוח, עזרה בתרגול ובהכנה למבחנים, סיוע בכתיבת עבודות סמינריון ומתן מענה לכל השאלות שעשויות לצוץ במהלך הלימודים.