סיכום מאמרים

שירות סיכום ותמצות מאמרים הוא אחד השירותים הפופולאריים ביותר שמציעה האקדמיה לסטודנטים.

7ההבדל בין עבודה סמינריונית טובה לגרועה נעוץ ביכולת להפריד בין העיקר לטפל. רק סטודנטים המצליחים לתמצת מאמר ארוך לעמוד בודד מסוגלים לבצע הפרדה זו. אנו פועלים רבות בתחום ועוסקים בתרגום מאמרים, תמצותם וסיכומם. היכולת לתמצת מאמר בין 10,000 מילה לכדי 100 מילה היא ההופכת עבודה סמינריונית למוצלחת ועושה לעיתים את ההבדל גם עבור המרצה.

סיכום מאמרים: שירות החוסך זמן לסטודנט

כיצד זה עובד? הסטודנט מעביר לנו את המאמר (או את שמו – אנחנו יכולים למצוא אותו גם לבד) ומסביר לנו בכמה מילים לשם מה הוא צריך אותו. אנו מטפלים במאמר בהתאם לדרישתו של הסטודנט: אם הוא צריך לדלות ממנו חומרים לעבודה סמינריונית, אנו מוצאים עבורו את החומרים הרלבנטיים שביקש; אם הוא צריך לסכם את המאמר לצורך בחינה עתידית, אנו מגישים לו תוך זמן קצר סיכום מאמר תמציתי, הכולל את המסרים העיקריים שלו.

בנוסף לשירות זה, אנו מעניקים גם תרגומים למאמרים במגוון שפות. אם אתם צריכים לתרגם את המאמר ולסכם אותו בעצמכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר

שירות חיוני לכל סטודנט המתכונן לבחינות

סיכום ותמצות מאמר הוא שירות חיוני לכל סטודנט שאינו מוצא זמן לעבור על החומרים בעצמו וזקוק לסיכומים במהירות. השירות יעיל גם לצורך הכנת עבודה סמינריונית אולם גם לצורך בחינות, רפרטים או עזרה בהבנת הנלמד בכיתה.