כתיבת הצעת מחקר

הצעת המחקר היא הבסיס לעבודה סמינריונית מוצלחת והחשיבות שבהגשתה גדולה בהרבה מהמשקל לה היא זוכה בפועל.

15הצעת המחקר מהווה הצהרה: אתה מצהיר על מה אתה הולך לכתוב, באילו חומרים תשתמש ומה תחקור. בהצעת המחקר אתה למעשה קובע כיצד תראה העבודה הסמינריונית שתגיש. וכאן יש גם מלכוד: אם תציב סטנדרטים נמוכים, יתכן והצעתך לא תתקבל. מנגד, אם תציב סטנדרטים גבוהים, יתכן ולא תוכל לעמוד בהם.

הצעת מחקר ממוקדת ומקצועית

האקדמיה תעזור לך להכין הצעת מחקר שתתאים בדיוק ליכולותיך ולנושא אותו בחרת. אנו נעזור לך להתמקד בהכנת הצעה ראויה, שתציב סטנדרטים גבוהים מחד, אולם לא תסבך אותך בחיפוש אינסופי אחר מקורות. כבר נתקלנו בעבר בסטודנטים שרצו להרשים והגישו הצעות בהן לא יכלו לעמוד לאחר מכן. נשמח אם תיתן לנו הזדמנות ללמד אותך כיצד לעשות זאת נכון.
הצעת המחקר כוללת תקציר, רקע (מבוא וסקירת ספרות), חשיבות המחקר, מטרת המחקר, שאלות מחקר והשערות, שיטות מחקר ותהליך עיבוד הנתונים, מקורות ספרותיים ונספחים במידה וקיימים. כל אלו צריכים להיות מנוסחים בקפידה וממוקדים. מילת המפתח במקרה זה היא מיקוד: הצעת מחקר לא ממוקדת תוביל לעבודה לא ממוקדת ולציון נמוך.

האקדמיה מציעה: שני מסלולים לבחירתך

1. מסלול כתיבת עבודה מחקרית מלאה, כולל הצעת מחקר – אתה מקבל מאיתנו עבודה מחקרית מלאה עליה אתה יכול להתבסס בכתיבת העבודה הסמינריונית שלך
2. מסלול כתיבת הצעת מחקר בלבד – באפשרותך גם לקבל מאיתנו ייעוץ שיעזור לך להתמודד בהצלחה עם כל החומרים והדרישות האקדמיות. השירותים שאנו מציעים כוללים גם סיכום מאמרים, תרגומים, עריכת וידאו, מצגות ועוד.